BERAT KANDİLİ, MESCİD-İ AKSA/KUDÜS

0
775 $ / İZMİR ÇIKIŞLI'
775 $ / İZMİR ÇIKIŞLI'
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

623

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

3 GECE 4 GÜNLÜK
İZMİR
TEL AVİV / KUDÜS
Max People : 45

3 Ayların Başlangıcı, Berat Kandili Turu  THY ile 775 Dolar’dan başlayan fiyatlar

KUDÜS TURU – 4 GÜN / 3 GECE

PEYGAMBERLER ve NEBİLER DİYARI – PEYGAMBER’İN MİRASI KUDÜS

 4 Yıldızlı Otellerde, Sabah & Akşam Yemekli, Vize & Tüm Geziler ve Müze Girişleri Dahil

               

 

TUR DETAYI:

REGAİP KANDİLİNDE KUDÜS TURU – 4 GÜN / 3 GECE

PEYGAMBERLER VE NEBİLER DİYARI – PEYGAMBER’İN MİRASI KUDÜS

Türk Havayolları ile, 4 Yıldızlı Otellerde, Sabah & Akşam Yemekli, Vize & Tüm Geziler ve Müze Girişleri Dahil

GİDİŞ TARİHİ:

23/02/2022

Fiyat'a Dahil Olan Hizmetlerimiz:

 • İzmir'den İstanbul Havalimanı Gidiş & Dönüş İstanbul–Tel Aviv–İstanbul - İzmir Uçak bileti
 • 3 Gece Otel Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama, Lüks Otobüslerle Transferler ve Geziler
 • Programda Belirtilen Tüm Geziler ve Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ve Vize Hizmeti
 • Seyahat Sigortası +ÖZDEMİRLER & SEYYAH TURİZM Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • THY ile yapılan uçuşlarda iç hat aktarma bedeli (İZMİR-İSTANBUL)

Fiyat'a Dahil Olmayanlar:

 • Yurtdışı Çıkış Vergisi
 • Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • Kişisel Harcamalarınız
 • PCR Testleri ve Covid Sigortası
TUR PROĞRAMI:

1.GÜN :TEL AVİV - YAFA - KUDÜS

SALI: İlçemiz KIRKAĞAÇ’tan İzmir Havalimanına geçiş ve İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde ÖZDEMİRLER & SEYYAH TURİZM ekibiyle buluşma. Check in işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Tel Aviv’e uçuş. Tel Aviv’e varış ve gümrük işlemlerinin ardından otobüsümüzle Tel Aviv’den geçerek Yafa Şehrine varış. Burada Yafa Şehir Turu; Hasan Paşa Camii ile Sultan Abdülhamid’in yaptırdığı Saat Kulesi ve Osmanlı Çeşmesinin görülmesi, Hasan Paşa Camii’nde kısa bir moladan sonra Kudüs’e hareket. Bir saatlik kara yolculuğunun ardından Kudüs’e varış ve otele yerleşme. Otelde akşam yemeği ve geceleme.

2. GÜN :MESCİD-İ AKSA - BEYTHALM - EL HALİL - ERİHA - LUT GÖLÜ - KUDÜS'e DÖNÜŞ

ÇARŞAMBA : Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Namazdan sonra otelde alınan kahvaltının ardından, Eski Kudüs Şehri ve Çarşılarını gezerek ve Çile yolundan geçerek Kıyamet Kilisesine varış. Burayla ilgili bilgilendirmenin ardından Hz. Ömer Camii ve Selahattin Eyyubi Camii ziyaret ettikten sonra, çarşıların içinden geçerek Ömer İbn Hattab Meydanı’nı geliyoruz, Burada İç Kale’yi ve Yafa Kapısı olarak da bilinen El Halil Kapısını gözlemleyip yapılacak bilgilendirmenin sonrasında, sur dibinde yapacağımız yürüyüşün ardından Hz. Davud (a.s.) kabrine ulaşıyoruz ve ziyaret ediyoruz. Tekrar çarşılardan geçerek Burak (Ağlama, Batı) Duvarına varış. Burayla ilgili bilgilendirmenin ardından, Mescid-i Aksa’ya giriş. Alt mescitlerden; Burak Mescidi, Eski Mescid ve Mervan Mescidinin gezilmesi, İslam Eserleri Müzesini(açık olduğu takdirde) ziyaret. Mescid-i Aksa’nın bahçesinde gezinerek detaylı bilgilendirme, Kubbet-üs Sahra’nın gezilmesi ve tanıtılması, Mirac hadisesi hakkında bilgilendirmenin ardından serbest zaman. Otelde akşam yemeği ve geceleme.

3. GÜN :MESCİD-İ AKSA - ESKİ KUDÜS - KIYAMET KİLİSESİ - AĞLAMA DUVARI - KUBBET-ÜS SAHRA

PERŞEMBE : Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Namazdan sonra otelde alınan kahvaltının ardından, Aracımızla yarım saatlik kısa yolculuğun ardından Hz. İsa a.s. doğduğu yer olan Beytlahm Şehrine varış. Beytlahm şehrinin tanıtımı ve Kutsal Doğuş Kilisesinin görülmesi. Devamında Aracımızla yarım saatlik yolculuktan sonrası El Halil’e varış, Halilurrahman Camii’nde Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf (hepsine selam olsun) Peygamberlerin ve zevcelerinin kabirlerinin ziyaret edilmesinden sonra El Halil çarşısında kısa bir çarşı gezintisinin ardından aracımızla Eriha Şehrine hareket. Yol üzerinde Hz. Musa (a.s.) külliyesine ziyaret ve Ölü Deniz olarak da bilinen Lut Gölü ve çevresisinin görülmesi. Dünya tarihinin en eski Şehirlerinden olan Eriha’ya varış. Burası hakkında bilgilendirme, Hişam’ın Sarayının görülmesi, Temptation Dağındaki Manastırın görülmesi ve kısa bir molanın ardından Kudüs’e dönüş. Otelde akşam yemeği ve geceleme.

4.GÜN :ZEYTİNDAĞI - PANORAMİK KUDÜS & MESCİD-İ AKSA - YAFA KAPISI ve DÖNÜŞ

CUMA : Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Namazdan sonra otelde alınan kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Zeytin Dağı’na hareket. Burada Selman-ı Faris-i ve Rabiatul Adeviyye’nin makamlarının ziyaret edilmesi, panoramik Kudüs ve Mescid-i Aksa manzarasının önünde genel bilgilendirme ve kısa fotoğraf molasının ardından Havalimanına hareket. Yaklaşık bir saatlik yolculuktan sonra Havalimanına varış. Check in ve pasaport işlemlerinden sonra, İstanbul’a uçuş. İstanbul’a oradanda İzmir Havalimanına tatlı ve keyifli bir yorgunlukla hoş geldiniz. Bir başka ÖZDEMİRLER & SEYYAH TURİZM organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşmadan önce tabiki de sizleri almış olduğumuz evlerinize sağ sağlim teslim ederek ve helalleşerek başka değişik turlarda buluşabilmek ümidiyle vedalaşıyoruz… Hafız Kamil Özdemir ve Tamer Energin Başkanlığın da

FOTOĞRAFLAR :

Proceed Booking