Özdemirler Turizm’le Kudüs’e Doğru Özel Bir Yolculuk

0
3 gece - 4 günlük tur
Kırkağaç - İzmir Havln.
İstanbul - Tel Aviv
Min Age : 11+
Max People : 40 +10
Tur Detayları

Merhaba değerli misafirlerimiz! Öncelikle, bu özel yolculuğa bizimle birlikte katıldığınız için teşekkür ederiz.

İzmir’den gece 23:00’te hareket ederek, İstanbul üzerinden Tel Aviv’e uçuyoruz. Uçuşlarımızın THY ile gerçekleştiğini belirtelim.

Kudüs’ü yakından tanıdığınızda, 638 yılında bu özel şehrin İslam orduları tarafından nasıl alındığını daha iyi anlayacaksınız. Tarih boyunca şehrin pek çok dönüm noktası olmuş, Kubbet’üs Sahra gibi muhteşem yapılar inşa edilmiştir.

PEYGAMBERLER VE NEBİLER DİYARI – PEYGAMBER’İN MİRASI KUDÜS

CUMA Namazı Mescid-i Aksa’da, 4 Yıldızlı Otellerde, Sabah & Akşam Yemekli, Vize & Tüm Geziler ve Müze Girişleri Dahildir.

NOT : UÇUŞ TARİHİNDEN 1 AY ÖNCE PASAPORTLARIN BİZE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR

Bizimle Neler Yaşayacaksınız?

 • Otellerimizde 3 gece konaklama, her gün kahvaltı ve akşam yemeği
 • THY uçuşları, vize, transferler, otobüs gezileri
 • Profesyonel rehberlik hizmeti ve ÖZDEMİRLER’in özel refakati
 • Ve daha birçok ekstra!

Ayrıca unutmayalım ki, her an yeni bir sürprizle karşılaşabiliriz! Bizim önceliğimiz sizin en iyi deneyimi yaşamanız. Eğer programda ufak değişiklikler olursa, bu tamamen sizin için en iyi deneyimi sunmak adına olacaktır.

Son olarak, bu yolculukta yanınıza almanız gerekenleri unutmayın: İklim koşullarına göre giysiler, taşınabilir şarj cihazı, fotoğraf makinesi ve telefon hatlarınızın yurtdışına açık olup olmadığını kontrol edin.

Bu özel yolculuğu sizlerle birlikte yaşamak için sabırsızlanıyoruz. Görüşmek üzere!

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz :

 • Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
 • 3 gece otel konaklaması, 3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği
 • THY Uçak biletleri + vize + transferler + otobüs gezileri
 • Profosyonel Kokartlı Tur rehberi ve ÖZDEMİRLER refakati

Ücrte dahil olmayan hizmetler :

 • Otel extraları ve kişisel harcamalar
 • Yurt dışı çıkış haçları (kişi başı 150tl)

Yanımıza almamız gerekenler:

 • Gideceğimiz tarihlerdeki, iklim koşullarına göre ( Ceket, atkı,hırka,şemsiye,t-sört, şapka vs.)
 • Taşınabilir şarj cihazı, fotoğraf makn.vs
 • Telefonlarımız orada çekmediğinden dolayı, hatlarınızın Türkiye'de yurtdışına açtırılması.
Güzergah:

1.gün:Başlangıç - Tel Aviv, Yafa & Kudüs

Sevgili misafirlerimiz, gece 23:00’te İzmir’den başlayarak, sabahın ilk saatlerinde İstanbul üzerinden Tel Aviv’e hareket ediyoruz. Tel Aviv’de tarihi Yafa şehrine giderek, Sultan Abdülhamid’in saat kulesini, Mahmudiye Külliyesi ve Osmanlı çeşmesini keşfedeceğiz. Ardından Kudüs’teki otelimize yerleşerek dinleniyor ve Mescid-i Aksa’ya vakit namazı için gidiyoruz. Günün yorgunluğunu otelimizde atıyoruz.

2.gün:Kudüs'te Tarihi İzler - El Halil & Eriha

Sabahın ilk ışıklarıyla Mescid-i Aksa’da namazımızı kılıp, kahvaltının ardından El Halil’e doğru yola çıkıyoruz. Burada peygamberlerimizin kabirlerini ziyaret ediyor, ardından Eriha’ya geçiyoruz. Yol üzerinde Hz. Musa’nın külliyesini ziyaret edip, Lut Gölü’nün manzarasını seyre dalıyoruz. Eriha’da kısa bir molanın ardından Kudüs’e dönüş yapıyoruz.

3.gün:Kudüs'ün Kalbinde Bir Gün

Sabah namazının ardından Eski Kudüs şehrini keşfedeceğiz. Kıyamet Kilisesi, Hz. Ömer Camii, Davut (as) makamı ve Burak Mescidi’ni ziyaret ediyoruz. Serbest zamanınızda çarşıları gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Günü otelimizde dinlenerek tamamlıyoruz.

4.gün:Veda - Zeytin Dağı, Panoramik Kudüs & İstanbul Dönüşü

Mescid-i Aksa’da kıldığımız sabah namazının ardından kahvaltı ve otelden çıkış yapıyoruz. Zeytin Dağı’ndan Kudüs’ü panoramik olarak görüyor, Rabiat’ul-Adeviyye ve Selman-ı Farisi makamlarını ziyaret ediyoruz. Havalimanına doğru yola çıkarak İstanbul ve ardından İzmir’e dönüş yapıyoruz. Bir sonraki seyahatlerde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Önemli Not: Sevgili misafirlerimiz, her turun en iyi şekilde işleyebilmesi için bazı değişiklikler yapma hakkımız saklıdır. Bu değişiklikler, sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek adına yapılır. Tüm yetki ve sorumluluk, deneyimli rehberimiz ve Özdemirler Turizm ailesindedir. Bu süreçte sizden sadece keyif almanızı ve unutulmaz anılar biriktirmenizi rica ediyoruz.

Fotoğraf

Proceed Booking