Bosna Hersek Turu

0
3 gece 4 günlük tur
İZMİR (bağlantılı)- İSTANBUL
SARAYBOSNA
Min Age : 11+
Max People : 40

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz :

  • İzmir, İstanbul>Saraybosna / Saraybosna>İstanbul arası Ekonomik sınıf Uçak bileti Programda belirtilen gezi ve ziyaretler Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
  • 4* otellerde konaklama Açık büfe sabah kahvaltıları 3 Öğle yemeği ve 3 Akşam yemeği ve yemeklerde alınan 1 adet meşrubat
  • Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs hizmeti
  • Özdemirler Faran, Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Şehir vergileri Müze ve ören yerleri (Vrelo bosna, Yaşam tüneli, Travnik Kalesi, Blagaj tekkesi, Fayton gezisi )

Ücrete dahil olmayan hizmetler :

  • Şahsi exra harcamalarınız
  • Otel ekstraları
  • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
Tur Detayları :

1. günü : İzmir'den Saraybosna'nın Kalbine

Sevgili misafirlerimiz, eşsiz bir seyahate hazır mısınız? İzmir’den hareketle, İstanbul üzerinden Saraybosna’ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Saraybosna’nın tarih dolu sokaklarını keşfetmek üzere Başçarşı’ya yönlendiriyoruz. Tarihi tramvay hatlarından, eski Osmanlı eserlerine kadar birçok önemli noktayı geziyoruz. Sonrasında, savaşın izlerini taşıyan önemli yerlerden, Aliya Izetbegoviç’in anıt mezarına kadar pek çok durağımız olacak. Akşam yemeğimizi yerel lezzetlerle tanışarak tamamlıyoruz.

2. günü :Bosna Hersek'in Tarihi ve Doğal Güzellikleri

Sabahın ilk ışıklarıyla Hersek bölgesine doğru yola koyuluyoruz. Konjic, Jablanica ve tarihi Mostar Köprüsü bizi bekliyor. Tarihi yerlerin yanı sıra doğal güzelliklerle dolu bir gün bizi bekliyor. Buna nehrinin eşsiz manzarasında öğle yemeğimizi alıyor, Mostar’ın tarihi sokaklarında dolaşıyoruz. Saraybosna’ya dönüşte Jablanica’da kuzu çevirme keyfi bizi bekliyor.

3. günü :Vezirler Şehri Travnik ve Saraybosna'nın Güzellikleri

Günümüzü Vezirler şehri Travnik’te başlatıyoruz. Tarihi camiler, kaleler ve sokaklar bizi bekliyor. Öğle yemeğimizde Travnik’in meşhur köftesini tadıyoruz. Ardından Saraybosna’nın doğal güzelliklerinden Vrelo Bosne’yi keşfe çıkıyoruz. Günü savaşın izlerini taşıyan Yaşam Tüneli’ni ziyaret ederek tamamlıyoruz.

4. günü :Saraybosna'dan Veda

Unutulmaz anılarla dolu turumuzu sonlandırıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından son kez Saraybosna’nın güzelliklerini keşfe çıkıyoruz. Bosna’nın tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini bir kez daha yüreğimize kazıyarak, İstanbul ve İzmir’e dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler: Uçak biletleri, gezi ve ziyaretler, transferler, 4* otel konaklama, açık büfe kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri, lüks otobüs hizmeti, Özdemirler Faran Turizm rehberlik hizmeti.

Dahil Olmayan Hizmetler: Kişisel harcamalar, otel ekstraları,müze ve ören yerleri girişleri, yurtdışı çıkış harcı.

Not: Seyahat esnasında programda belirtilen güzergahta değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız. En iyi deneyimi sunabilmek adına bazen bu tür değişikliklere ihtiyaç duyabiliriz. Bize güvenin ve bu eşsiz deneyimin tadını çıkarın!

Fotoğraflar :

Proceed Booking