Kapadokya Turumuz

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

479

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

1 Gece otel - 2 günlük
KIRKAĞAÇ
KAPADOKYA
Min Age : 7+
Max People : 45 - 50

Bilgi ve Rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyahatler Dileriz. ÖZDEMİRLER

                               logo

Tur Detayları :

Bizim sizlere belirttiğimiz saatte ve noktalarda, siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz…Güzel atlar ülkesi Kapadokya… Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Göreme, Avanos, Hacı Bektaş, Ihlara Vadisi, Paşabağ, Derin Kuyu Yer altı Şehri, Dervent Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Çavuşin, Turasan, Asmalı Konak, Göreme Açık Hava Müzesi, Tuz Gölü, Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehber eşliğinde gezi, Otelde 1 gece Y.P. konaklama, 1 sabah kahvaltısı ve ÖZDEMİRLER’e ait Lüks otobüslerimiz ile ulaşım,Çevre gezileri,Şirketimizin araçiçi  sınırsız ikramları ve sınırsız eğlence – animasyonlar..

 • Geceye konforlu otobüs yolculuğu ile devam ediliyor. Uşak – Afyon – Konya güzergahı üzerinden sabah saatlerinde varacağımız Aksaray’da sabah son mola veriliyor. Belirlenen saatte toplam uzunluğu 12 km olan Melendiz Çayı’nın yıllar içinde aşındırdığı Ihlara Vadisine varıyoruz. Bu vadide bulunan kiliselerden Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kilisesi’ni gezdikten sonra Narlıkuyu Krater Gölü’ne hareket ediyoruz. Göl kenarında otobüsten dağıtılan içeceklerin keyfini çıkardıktan sonra ilk olarak Hititlerin inşa etmeye başladığı Derinkuyu Yer Altı Şehri diğer bir keşif durağımız. 7 km çapı, 60 metreye varan derinliği ile 7 katlı bu muhteşem yapı uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek. Ardından güzel atlar diyarı Kapadokya’ya geliyoruz. Öğlen yemeği için verilen mola sonrası (ekstra) belirlenen saatte hareket ediliyor. Üçlü, birleşik ve tek peri bacaları ile meşhur olan Paşabağ’ı gezdikten sonra, Onyx Atölyesi’ne varıyoruz. Taşın yapısı ile ilgili bilgi aldıktan sonra alışveriş için serbest zaman veriliyor. Son olarak Dervent bizi bekliyor. Kayaçların ve peribacalarının hayvan şeklinde erozyona uğradığı bölgeyi görüyoruz ve akşamına 4* yıldızlı otelimizde akşam  konaklıyoruz..
 • Otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak Üç Güzeller Peri Bacaları keşfiyle başlıyor. Burada verilen serbest zamanın ardından 45 dakikalık otobüs yolculuğu ile Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi’ne varıyoruz. Üçler Çeşmesi, Nadar Avlusu, Aslanlı Çeşme, yemekhane, Meydan Evi, Mihman Evi, Hacı Bektaş Veli’nin Türbesi ve Balım Sultan Türbesi’ni gezdikten sonra Kapadokya’ya dönüyor ve Güvercinlik Vadisi’yle tanışıyoruz.
 • Göreme Açıkhava Müzesi’ne hareket ediyoruz. İlk olarak St. Basil, St. Barbara, Elmalı, Yılanlı, Yemekhane, Çarıklı ve Tokalı kiliselerini gezdikten sonra Kültür Bakanlığı’nın desteklediği yöresel halı tanıtımı yapılan halı atölyeleri hoş bir keşif oluyor.
 • NOT:  Şirket olarak bulunduğumuz her turun başında yol Güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki, Profosyonel Kokartlı Tur Rehberimize ve şirket sahibi olarak biz ÖZDEMİRLER’e aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz :

 • Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
 • Lüx Otobüs, araçiçi internet, uydu keyfi+220wolt priz
 • 1 gece otel konaklaması, 1 sabah kahvaltısı, 1 akşam yemeği
 • Sınırsız eğlence ve Animasyonlar

Ücrete dahil olmayan hizmetler :

 • Oteldeki Extralar ve Şahsi harcamalar
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Fotoğraf

Proceed Booking