Karadeniz Turu – 7 Gün

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2898

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

6 Gece - 7 Günlük tur
Kırkağaç çıkışlı
Amasya tur başlangıç noktası
Min Age : 12+
Max People : 40

Yeşil ve Mavinin buluştuğu eşsiz güzelliğiyle Karadeniz turlarımız

                               logo

Tur Detayları

Yurtiçinde ve Yurtdışında Tarihi, Kültürel Ve Manevi Değerleri Bakımından Sizler Için Önemli Olan Yerlere Turlar Düzenlemektedir. Turlar Deneyimli Rehberler Ve Acente Görevlileri Refakatinde Yapılmaktadır. Bununla Birlikte Ülkemizin En Güzel Tatil Beldelerinde Ailenizle Birlikte Nezih, Güvenli Bir Tatil Yapmanız Için Size Olanaklar Sunmaktadır. Ülkemizin Doğal Güzelliklerini, Kültürel Ve Tarihi Miraslarını, Şifalı Kaplıca Ve Termal Yeraltı Kaynaklarımızı Keşfetmenizi Sizlere Maceracı Bir Düşünce Ile Batıdan Doğuya, Kuzeyden Güneye Sunmaktayız.

Not: Şirket olarak bulunduğumuz her turun başında yol Güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki, Profosyonel Kokartlı Tur Rehberimize ve şirket sahibi olarak biz ÖZDEMİRLER’e aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

KARADENİZ TUR DETAYLARI AŞAĞIDADIR

Hareket Yeri

Kırkağaç / Manisa 

Hareket Saati

Belirlenen tarih ve saatte lütfen hazır olunuz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Özdemirler Faran Turizm Rehberlik Hizmeti
 • 6 Gece Lüx Otellerde Konaklama
 • 6 Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
 • 6 Akşam Yemeğimiz
 • Araç İçi İkramlar
 • Araç İçi İnternet
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Gürcistan Geçişi
 • Öğle Yemekleri

İhtiyacınız Olabilecekler

 • Şemsiye
 • Taşınabilir Sarj Cihazı
 • Fotoğraf Çekimleriniz için Yeterli Hafıza
 • Hırka - Ceket
Tur Planlaması

1. günÇıkış

Belirlenen günlerde, 15:00 ile 17:00 saatleri arasında ilçemiz Kırkağaç’tan hareket ediyoruz. yol üzerinde vereceğimiz olağan molalarla, Uşak-Afyon-Ankara-Kırıkkale üzeri Çorum’a ulaşıyoruz. Meşhur çÇorum leblebisi alışverişimizi yaparak, şehzadeler şehri Amasya’ya geçiyoruz.

2. GünAmasya - Samsun - Ordu - Giresun

Amasya’da İlk Durağımız Olan Aşıklar Parkı’nı Ferhat Ve Şirin’i Ziyaret Ediyoruz…Ardından Amasya Müzesi Ziyaretimiz, Müzede Bulunan Osmanlı Sancağı’nı Ve Osmanlı’dan Kalma Eşyaları, İlk Mumyalanan İnsanları Görüyoruz Ve Yeşil Irmak’a İnerek, Meşhur Amasya Evlerini Ve Kral Mezarlarını Yakından Görerek Fotoğraf Molamızın Ardından, Darül Şifa Müzesini Ziyaretimiz Sonrası Suluova Üzeri Samsun’a Doğru Yolumuza Devam Ediyoruz. Kısa Bir Samsun Turu Sonrası Terme’ye Geçiyoruz. Öğle Yemeğimizi Meşhur Terme Pidesi(Extra) Olarak Alıyoruz Ve Kısa Bir Mola Sonrası Fatsa Üzeri Ordu’da Bulunan Boztepe’ye Teleferikle Çıkarak Yukarıdan Ordu Ve Eşsiz Karadeniz’i Kuşbakışı Seyretme Ve Fotoğraf Çekme İmkanımız Olacak, Akşama Giresun’da Konaklayacak Olduğumuz Otelimize Geçiyoruz Akşam Yemeğimizi(Şirketimize Aittir) Aldıktan Sonra Dinlenmek Üzere Odalarımıza Yerleşiyoruz.

3. GünZigana Geçidi – Hamsi Köy – Maçka – Trabzon – Çaykara

Giresun Otelimizde Sabah Kahvaltımızı Açık Büfe Aldıktan Sonra, Otelimizden Ayrılarak Sahil Yolundan Tirebolu’ya Kadar Gidiyoruz Buradan Yayla Yoluna Geçerek, Harşit Vadisi Kürdün Zigana Geçidi, Hamsi Köy, Maçka, Altındere Öğlen Yemeği Yöresel Tatlar(Extra), Sümela Manastırına Çıkarak Yunanlı İki Keşişin Birbirlerinden Habersiz Aynı Rüyayı Görmeleri Sonucu Çıktıkları Uzun Yolculukta Şu Anki Sümela Manastırı’nın Olduğu Yere Gelmeleri Ve Bu Tapınağı Yaptıkları Yeri Ziyaret Ederek Fotoğraf Çekiminin Ardından Maçka Üzeri Trabzon’a Doğru İnişe Geçerken Çay Fabrikalarından Birisini Ziyaret Ediyoruz Ve O Yeşil Çayın Sofralarımıza Kadar İşlenerek Nasıl Geldiğini Görevlilerin Anlatımıyla, Makinalarda Nasıl İşlendiğini Birebir Anlatımlı Olarak Görüyoruz, Çaykara’da Bulunan Sultan Murat Yaylasında Ki Otelimize Geçerek Akşam Yemeğimizi (Şirketimize Ait) Alarak İstirahate Çekiliyoruz.

4. GünUzungöl Yaylası – Rize – Ayder Yaylası

Sabah Otelimizde Açıkbüfe Kahvaltımızı Alıyoruz Ve Takriben 1 Saat’lik Bir Yolculuğun Ardından Uzungöl’e Ulaşıyoruz, Uzungöl’ün O Eşsiz Manzarası Ve O Güzel Ortamında Sizlere Vereceğimiz Serbest Zamanın Ardından, Of Üzeri Rize’ye Ulaşıyoruz. Rize’nin Meşhur Bezi Olan Rize Bezi Dokuma Atölyesini Gezerek Kendir Otundan İşlenerek Dikilen Giyim Eşyalarını Görüyoruz Ve Alışveriş İçin Sizlere Biraz Kısa Bir Zaman Vererek Bu Kısa Molanın Ardından, Fırtına Deresine Geçiyoruz Orada Kendine Güvenen Misafirlerimizle Adranalin Yaşamak İsteyenlerle Birlikte (Zipline Ve Rafting) Keyfini Birlikte Yaşıyoruz(Extra). Daha Sonra Buradan Çamlıhemşin’e Geçiyoruz Ve Minübüslere Binerek Zilkale İle Polivit Şelalesi’nin Döküldüğü Noktaya Kadar Giderek O Eşsiz Güzelliği Ve Manzara’yı Görüyoruz, Kısa Bir Fotoğraf Molasının Ardından Akşama İstirahat Edeceğimiz Otelimize Geçiyoruz Akşam Yemeğimizi(Şirketimize Aittir) Alıp Odalarımıza Yerleşiyoruz

5. GünAyder – Borçka – Hopa – Batum

Sabah Otelimizde Açıkbüfe Kahvaltımızı Aldıktan Sonra Otelimizden Ayrılarak, Ayder Yaylasının Eşsiz Dokusuyla Ve Eşsiz Doğa Güzelliği İçerisinde Bulunan Gelin Tülü Şelalesinin Orada Fotoğraf Çekimlerimizin Ardından, Takriben 1.5 Saatlik Bir Yolculuk Sonrası Artvin – Borçka’ya Ulaşarak Orada Minübüslerle (Extra) Karagöl’e Çıkıyoruz Ve Karagöl’den Ayrılarak Hopa Üzeri Gürcistan Sarp Kapısından Geçerek Batum’a Ulaşıyoruz…Batum’da Rehber Eşliğinde 5 Saatlik Bir Turumuz Olacaktır. Akşam Saatlerinde Tekrar Sarp Sınır Kapısında Ülkemize Geçerek, Hopa Üzeri Ardeşen’e Geçerek Otelimize Yerleşip Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. (Şirketimize Ait)

6. GünRize – Trabzon – Ordu – Samsun

Ardeşen’de Ki Otelimizde Sabah Açıkbüfe Kahvaltımızı Alarak Otelimizden Ayrılıyoruz, Oradan Sürmene’ye Geçiyoruz Ve Meşhur Sürmene Bıçaklarını Görüyoruz, İsteyen Misafirlerimizin Alışveriş Yapması İçin Kısa Bir Sürenin Ardından, Yola Çıkarak Rize Üzeri Trabzon’a Ulaşıyoruz, Küçük Ayasofya’yı Ziyaret Ediyoruz, Telkari Alışverişi Yaparak Akçabat’a Geçip Öğlen Yemeği Molası Veriyoruz (Extra) , Yemek Molamızın Ardında Giresun Üzeri Samsun’da Ki Otelimize Geçerek Akşam Yemeğimizi(Şirketimize Ait) Alıyoruz Ve Odalarımıza Çıkıp Günün Yorgunluğunu Atıyoruz.

7. GünSamsun – Bafra – Sinop – Taşköprü – Kastamonu

Sabah Otelden Açıkbüfe Kahvaltının Ardından, Özgürlük Meydanında Bulunan Atatürk’ün Şah’a Kalkmış At Üzerindeki Heykeli Önünde Hatıra Fotoğrafı Çekilerek, 19.Mayıs.1919’da İstanbul’dan Çıkarak Samsun’a Ayak Bastığı Bandırma Vapur’unu Gezerek, Yaklaşık 1.5 Saatlik Yolculuk Sonrası Bafra Üzeri Sinop’a Ulaşıyoruz, Tarihi Sinop Cezaevin’de Tarihte Nasıl Acılar Yaşandığına Tanık Olarak Sinop Cezaevi Ziyaretimiz Sonrası, Sahil’e Geçerek Karadeniz’in Sularında Tekne (Extra) Gezintisi Yapıyoruz…Öğle Yemeğimizide Sinop’un Meşhur Cevizli Mantısının (Extra) Tadına Baktıktan Sonra Takiben 2 Saatlik Bir Yolculuğumuzun Ardından Taşköprü Üzerinden Kastamonu’ya Ulaşıyoruz Ve İstiklal Marşımızın İlk Defa Okunduğu Nasırullah Camii’ni Ziyaret Ederek, Çekme Helva Alışverişinin Ardından Şerife Bacı Heykeli Önünde Hatıra Fotoğrafı Çekilerek, Daha Sonra Yeryüzünde Zemzem Suyundan Sonra En Şifalı Su Olarak Bilinen, Şeyh Şaban-I Veli Ve Kabrini Ziyaret Ederek, Karabük-Bolu-Adapazarı-İzmit-Bursa Üzeri Güzel Ve Harika Bir Haftanın Vermiş Olduğu Huzurla Sabah Saatlerinde Evlerimize Dönüyoruz Ve Bir Dahaki, Başka Özdemirler Faran Turizm Turlarımızda Buluşabilmek Ümidiyle Vedalaşarak Ayrılıyoruz

Fotoğraf Galerisi
10 travellers are considering this tour right now!

Proceed Booking