GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

499

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

6 gece - 7 günlük
KIRKAĞAÇ
TARSUS BAŞLANGIÇ
Min Age : 8+
Max People : 40 + 10

Bilgi ve Rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyahatler Dileriz. ÖZDEMİRLER

                               logo

 

Tur Detayları:

SİZLERİ BELİTTİĞİMİZ NOKTALARDAN ve BİZİM BELİRLEDİĞİMİZ SAATLERDE ALARAK YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ…KULA, UŞAK, AFYONKARAHİSAR, KONYA, ULUKIŞLA, POZANTI ÜZERİ TARSUS’A SABAH KAHVALTISINA VARIŞ. (YOL BOYU TESİSLERDE OLAĞAN MOLALARIMIZI VEREREK ULAŞIYORUZ TARSUS’a ) ve İLK BAŞLANGIÇ NOKTAMIZ SABAH’ın ERKEN SAATLERİNDE BURASI OLACAKTIR..

Çıkış yeri ve saati :

KIRKAĞAÇ ÇIKIŞLI – 15:00’dan İTİBAREN HAREKETİMİZ

Ücrete dahil olan hizmetler :

 • *LÜKS OTOBÜS İLE ULAŞIM *5 GECE KONAKLAMA *5 AKŞAM YEMEĞİ *OTELDE ALINAN SABAH KAHVALTISI(5)
 • 3 Nights Hotel Accomodation
 • Profosyonel Tur Rehberi eşliğinde ve ÖZDEMİRLER refakati
 • Otobüste internet + 220wolt priz + uydu+ araçiçi sınırsız ikramlar
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM YERLER ve TURLAR

Ücrete dahil olmayan hizmt.:

 • *İLK GÜN YOLDA ALACAĞIMIZ SABAH KAHVALTISI, *TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ,
 • MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • OTELDE YER ALAN MİNİBAR VE EKSTRA HARCAMALAR
 • NEMRUT DAĞINA ÇIKIŞ DOLMUŞ ÜCRETİ

Yanımıza almamız gerekenler :

 • Taşınabilir şarj cihazı + gerekirse hafıza kartı vs. foto için.. * İklim koşullarına göre, şemsiye + hırka vs
Güzergah :

1.gün :ÇIKIŞIMIZ ve TARSUS

KULA, UŞAK, AFYONKARAHİSAR, KONYA, ULUKIŞLA, POZANTI ÜZERİ TARSUS’A SABAH KAHVALTISINA VARIŞ. (YOL BOYU TESİSLERDE OLAĞAN MOLALARIMIZI VEREREK ULAŞIYORUZ TARSUS’a ) ve İLK BAŞLANGIÇ NOKTAMIZ SABAH’ın ERKEN SAATLERİNDE BURASI OLACAKTIR..

2.gün :TARSUS, ADANA, KAHRAMANMARAŞ.

ASHAB-I KEYF(YEDİ UYUYANLAR) ZİYARETİ,TARSUS ŞELALELERİ,DANYAL PEYGAMBER,ULUCAMİİ,KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN FİLMİNİN OYNANDIĞI BEDESTEN ÇARŞISI,BİLAL HABEŞİ MAKAMI,ÇANAKKALE DENİZ SAVAŞININ KAHRAMANLARINDAN BİRİ OLAN NUSRET MAYIN GEMİSİNİ ZİYARET.50 KM LİK ADANA YOLCULUĞU SONRASI SEYHAN NEHRİNİN YANINDAKİ SABANCI CAMİİ VE ADANANIN EN GÜZEL KEBAPÇISI OLAN HASAN USTADA ÖĞLEN YEMEĞİ(ADANA KEBAP).SEYHAN BARAJINDA BICI BICI TATLISI MOLASININ ARDINDAN OTOBAN ÜZERİ KAHRAMANMARAŞA YOLCULUĞUMUZ.TAKRİBEN 1.5 SAAT.KAHRAMANMARAŞIN MEŞHUR DONDURMASINI TATTIKTAN SONRA TÜRKİYENİN ÜÇÜNCÜ BÜYÜK CAMİİSİ ABDULHAMİT HAN CAMİİ ZİYARETİ.SÜTÇÜ İMAMIN FRANSIZ ASKERLERİNİ ÖLDÜRDÜĞÜ MEYDAN(ULUCAMİİ),PANAROMİK ŞEHİR TURU ARDINDAN OTELE GEÇİŞ.

3.gün :HALFETİ ve ŞANLIURFA.

2 SAATLİK YOLUN ARDINDAN KARAGÜLÜYLE MEŞHUR(SAKLI CENNET) HALFETİYE ULAŞIYORUZ.BURADA BİZİ BEKLEYEN 2 KATLI TEKNEYLE FIRAT NEHRİNİN ÜSTÜNDE 2 SAATLİK HARİKA BİR TEKNE TURU.(ÖZDEMİRLERE AİT)(SUYUN ALTINDA KALMIŞ MİNARESİNİN SADECE YARISI GÖZÜKEN CAMİİYİ,SU ALTINDA KALAN KÖYÜN OKULU VE SAĞLIK OCAĞINI DA GÖREREK YARIM SAATLİK ÇAY VE KAHVE MOLASI VERİYORUZ).TEKRAR OTOBÜSÜMÜZLE URFAYA YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR.HZ. İBRAHİMİN DOĞDUĞU MAĞRA,BALIKLI GÖL,ÇARŞI ALIŞVERİŞ MOLASI,EYYÜB PEYGAMBER ÇİLEHANESİ VE ŞİFALI SUYU ZİYARETİNİN ARDINDAN ŞANLIURFANIN MEŞHUR SIRA GECELERİ(ÖZDEMİRLERE AİT) EĞLENCESİ OTELE GEÇİŞ.

4.gün :HARRAN ÜNİVERSİTESİ, AKÇAKALE, EYYÜBİYE, KIZILTEPE MARDİN.

30 DAKİKALIK YOLUN ARDINDAN HARRANA ULAŞIYORUZ.BURADA ESKİ HARRANA GEÇİYORUZ.TAHRİHTE İLK KURULAN ÜNİVERSİTE,HARRAN EVLERİ,YÖRESEL KIYAFETLER,GÖBEKLİ TEPE,AKÇAKALE İLÇESİ VE SURİYE SINIR KAPISI PANAROMİK OLARAK GEZİNTİ,EYYÜB PEYGAMBERİN VE EŞİ HZ.RAHİMENİN KABRİNİN BULUNDUĞU EYYÜBİYEYİ ZİYARET.VİRANŞEHİR ÜZERİ KIZILTEPE MARDİNE YOLCULUK.ESKİ MEDENİYETLERİN BİR ARADA YAŞADIĞI DAR SOKAKLARIYLADA ÜNLÜ OLAN ESKİ MARDİNİ ZİYARET,MEZAPOTAMYA OVASINI PANAROMİK KUŞ BAKIŞI ZİYARETİN ARDINDAN OTELE GEÇİŞ.

5. GÜN :MİDYAT, HASANKEYF, BATMAN, BAYKAN.

1 SAATLİK YOLUN ARDINDAN MİDYATA ULAŞIYORUZ.TEL KARİ(GÜMÜŞ ÇARŞISI)SILA DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ KAYMAKAMLIK KONUK EVİNİ GÖRÜP HASANKEYFE GEÇİYORUZ.TARİHİ TAŞ KÖPRÜ,KALE,EL-RIZIK CAMİİSİNİ ZİYARET EDİP BATMANA DOĞRU YOLA DEVAM EDİYORUZ.2 SAATLİK YOLUN ARDINDAN BİTLİSİN BAYKAN İLÇESİNDE ZİYARET KÖYÜNE ULAŞIYORUZ.BURADA,PEYGAMBER EFENDİMİZİN VEFATINDAN SONRA VASİYETİ ÜZERİNE HIRKASINI HEDİYE ETTİĞİ VEYSEL KARANİYİ ZİYARET EDİYOR VE BATMANDAKİ OTELİMİZE GERİ DÖNÜYORUZ.

6. gün :DİYARBAKIR, SİVEREK, KAHTA, NEMRUT DAĞI, ADIYAMAN.

1 SAATLİK YOLCULUĞUN ARDINDAN DİYARBAKIRA ULAŞIYORUZ.TARİHİ SURLAR,SÜLEYMEN ŞAH ZİYARETİ,TARİHİ HASANPAŞA HANI,ULU CAMİ,DÖRT AYAKLI MİNARE,BURMA TATLISI ALIŞVERİŞ MOLASI,SİVEREK ÜZERİ KAHTAYA GEÇİŞ.YOL SÜRESİ TAKRİBİ 2 SAAT.NEMRUT DAĞININ ETEĞİNE VARDIĞIMIZDA BİZİ BEKLEYEN MİNİBÜSLERLE NEMRUT DAĞININ ZİRVESİNE GÜN BATIMINI SEYRETMEYE ÇIKIYORUZ.ARDINDAN ADIYAMANDAKİ OTELİMİZE GEÇİYORUZ.

7. gün :G.ANTEP, ADANA, ULUKIŞLA, EREĞLİ, KONYA, AFYONKARAHİSAR, UŞAK, SALİHLİ ÜZERİ KIRKAĞAÇ'a VARIŞ.

1.5 SAATLİK YOLCULUĞUN ARDINDAN GAZİLER KENTİ ANTEPE ULAŞIYORUZ.ANTEP KALESİ,BAKIRCILAR ÇARŞISI,MUTFAK MÜZESİ,ANTEP FISTIĞI VE BAHARAT ALIŞVERİŞ MOLASI,HAYVANAT BAHÇESİ GEZİNTİSİ YAPTIKTAN SONRA ÖZDEMİRLER TURİZM GÜVENCESİ İLE BAŞKA TURLARDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE MEMLEKETİMİZE DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA GEÇİYORUZ.

Fotoğraf:

Proceed Booking