Çanakkale-Edirne-İstanbul Turu

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

263

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

2 günlük - 1 gece otel
Kırkağaç
Çanakkale - Edirne - İstanbul
Min Age : 8+
Max People : 50
Tur Detayları :

Bergama, Ayvalık, Edremit yol güzergahını takip ederek ve yol üzerinde olağan molaların ardından sabah 06:00 sularında,Çanakkale’ye ulaşıyoruz..

 • NOT:Otobüslerimiz kendi araçlarımız olup son modeldir, rahat ve konforlu yolculuklar siz sayın misafirlerimizi bekliyor….Özdemirler ile Huzur ve Güvenle Seyahat Adresiniz, 1968’den Günümüze 

Hareket yeri ve saati :

Kırkağaç çıkışlı – 23:00’da hareket

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz :

 • 1 - Gece otel konaklama, 1 - Sabah kahvaltısı, 1 - Akşam yemeği
 • Boğazda tekne turu ve Balık ekmek-meşrubat ikramımız
 • Otobüste araçiçi ikramlarımız, internet wifi, uydu, 220wolt elekt.
 • Profosyonel Kokartlı Tur Rehberi, ÖZDEMİRLER refakati ve rehbl.
 • Kişisel 2 günlük Seyahat Sigortanız

Ücrete dahil olmayan hizmetler :

 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel özel harcamalar
 • Otelde ki extralar
 • Edirne'de ki öğle yemeği (extra)

Yanımıza almamız gerekenler :

 • İklim ve hava şartlarına göre şemsiye, hırka vs.
 • Müzelere girmek için varsa, müze kartı yada iş bankası kredi kartınız
Güzergah :

1. günü :KIRKAĞAÇ hareket, ÇANAKKALE - (şehitlikler) - EDİRNE

BERGAMA-AYVALIK-EDREMİT-EZİNE ÜZERİ ÇANAKKALE’ye ULAŞIP, VAPUR’la KARŞIYA ECABAT’a GEÇİYORUZ. SABAH KAHVALTIMIZ SONRASI, REHBERİMİZİ ALIYORUZ ve 100km’lik ŞEHİTLİK TURUMUZA ATALARIMIZIN, DEDELERİMİZİN ve ECDADIMIZIN BU TOPRAKLAR İÇİN KANLARINI SON DAMLASINA KADAR DÖKEREK, BİZLERE BU VATANI EMANET EDEN, ZOR ŞARTLARDA BU TOPRAKLARI SAVAŞARAK BİZLERE HEDİYE EDEN BÜYÜKLERİMİZİ ZİYARET EDİYORUZ…
İLK OLARAK KİLİT BAHİR KALESİNDEN BAŞLAYARAK, SEYİT ONBAŞI – ABİDE – ANZAK KOYU – ALÇITEPE (Öğlen yemeği molası ve alışveriş) – MORTO KOYU – CONK BAYIRI – ARI BURNU – 57.’ci ALAY ŞEHİTLİĞİ ÖĞLENE KADAR ŞEHİTLİK TURUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA TAKRİBEN SAAT 13:00 GİBİ EDİRNE’ye DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ..EDİRNE’de MİMAR SİNANIN USTALIK ESERİ OLAN SELİMİYE CAMİİİNDE ZİYARETİMİZİN ARDINDAN, REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE SELİMİYE CAMİİ, ŞÜKRÜ PAŞA ANITI, LOZAN ANITI, MERİÇ KÖPRÜSÜ, RÜSTEMPAŞA KERVANSARAYI, HASAN SEZAİ HZ., EDİRNE BALKAN ŞEHİTLİĞİ’ni GEZİYORUZ, EDİRNE’de GÜREŞLERİN YAPILDIĞI SARAYİÇİ KIRKPINAR ER MEYDANINI GÖRÜYORUZ, ALİ PAŞA KAPALI ÇARŞISI’nda KISA BİR ALIŞVERİŞ MOLASININ ARDINDAN, AKŞAM YEMEĞİ OLARAK, EDİRNENİN MEŞHUR (ARNAVUT CİĞERİ+SALATA+AYRAN +ÇAY) EXTRA’dır.DAHA SONRA EDİRNE’den AYRILARAK,İSTANBUL!a DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ ve SİLİVRİ’de BULUNAN OTELİMİZE GEÇİYORUZ.

2. günü :İSTANBUL - BOĞAZ TURU ve DÖNÜŞ

EYÜP SULTAN HZ. ve CAMİİ ZİYARETİ,ADNAN MENDERES ve TURGUT ÖZALIN KABRİ, ZEYTİNBURNUNDAKİ 1453 PANOROMA FETİH MÜZESİ(9D), MERKEZ EFENDİ MESİR MACUNUNUN MUCİDİ ve FATİH CAMİİ, FATİH SULTAN MEHMET HAN’nın KABRİ, MİMAR SİNANIN KALFALIK DÖNEMİNDE YAPMIŞ OLDUĞU SÜLEYMANİYE CAMİİ ZİYARETİ, SULTANAHMET, EMİNÖNÜ, BOĞAZ’da TEKNE TURUMUZUN ARDINDAN EV YOLUMUZA DOĞRU DÖNÜŞE GEÇİYORUZ..
Not: Şirket olarak bulunduğumuz her turun başında yol Güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki, Profosyonel Kokartlı Tur Rehberimize ve şirket sahibi olarak biz ÖZDEMİRLER’e aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

Fotoğraf :

Proceed Booking