Antalya Turu

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

192

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

2 Gün
Availability : 2
Kırkağaç
Antalya
Min Age : 5+

Değerli misafirlerimiz, gezilerimizin bilgi ve Rezervasyonu için bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyahatler Dileriz.

                               logo

Tur Detayları

Hareket Yeri

Kırkağaç

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Seyahat Sigortası
 • Otel Konaklaması
 • 1 Akşam Yemeği ve 1 Sabah Kahvaltısı
 • Özdemirler Faran Turizm Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tekne Turu Ücreti
Seyahat Rotası

1. GünÇıkış

İlçemizden Çıkışımız Gece 24:30 Sularında Olacaktır, Yolumuz Manisa-İzmir Üzeri, Olağan Molalarımızı Vererek Sabah Saatlerinde MUĞLA–Dalyan’a Ulaşıyoruz. Sabah Kahvaltımızı Yaptıktan Sonra Dalyan’da 08:00’Da Tekne Turumuza Çıkıyoruz, İz Tuzu Plajı Ve Kaplıca’da Hoşça Vakit Geçirdikten Sonra, Tekne Turumuzun Ardından FETHİYE-Ölüdeniz’e Geçiyoruz 14:00–16:00’A Kadar Serbest Zamanın Ardından Ölüdeniz’den Ayrılarak Muhteşem Doğa Güzelliğiyle Ve Şelalesiyle Ünlü SAKLIKENT’e 17:00’Da Giriyoruz Oradaki 1 Saatlik Serbest Zamanın Ardından, KORKUTELİ’ndeki Gümüşhan Hotel’imizde Ilk Gece Konaklamamızı Yapıyoruz.

2. GünANTALYA

Sabah Kahvaltımızı Alarak Otelimizden 09:00’Da Ayrılarak, ANTALYA’ya Geçiyoruz. Antalya’da Ilk Ziyaret Yerimiz Olan Meşhur Konyaaltı Pilajını Ve Sahilini Gezerek, Teleferik’le Antalya Sahillerini Yukarıdan Kuşbakışı Yaptıktan Sonra, 11:00’Da Meşhur DÜDEN ŞELALESİ’nin Denize Döküldüğü Muhteşem Doğa Güzelliğini Görüp Ve Fotoğraf Molasının Ardından Şelale’nin Ilk Doğduğu Noktaya Geçiyoruz Ve Oradaki Mağraları Ve Şelalelerin Nefis Güzelliğini Fotoğraf Karemize Alarak Kısa Bir Molanın Ardından, Antalya’ya Uzaklığı 80km Olan Meşhur MANAVGAT’a Geçiyoruz, Manavgat Şelalelerinide Ziyaretimizden Sonra Tekrar Antalya Güzergahı Üzeri 20:00 Sularında Dönüş Yolculuğumuza Geçiyoruz.

Not: Şirket olarak bulunduğumuz her turun başında yol Güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki, Profosyonel Kokartlı Tur Rehberimize ve şirket sahibi olarak biz ÖZDEMİRLER’e aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

Fotoğraflar

Proceed Booking