Kıbrıs Turu

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

156

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

2 Gece 3 Günlük tur
Availability : 3
Kırkağaç
İzmir - Kıbrıs
Min Age : 12+

Değerli misafirlerimiz, Kıbrıs gezilerimizin bilgi ve Rezervasyonu için bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyahatler Dileriz.

Tur Detayları

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

  KIBRIS’A GİRİŞ İÇİN MUTLAKA YANINIZDA NÜFUS CÜZDANINIZ BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.(PASAPORT İLE SEHAYAT ETMEK İSTEYEN YOLCULARIMIZ YURT DIŞI ÇIKIŞ PULU ALMALARI GEREKMEKTEDİR.)

 18 YAŞ ALTI ÇOCUKLARIN KENDİ BAŞINA NÜFÜS CÜZDANI İLE SEYAHAT EDEMEZLER.(AYRICA EBEBEYNLERDEN BİRİ OLSA DA DİĞER EBEBEYNDEN NOTER TASTİKLİ MUVAFAKATNAME OLMASI ZORUNLUDUR. BÖYLE BİR DURUMDA ÇOCUK PASAPORT İLE GELİRSE MUVAFAKATNAME İSTENMEMEKTEDİR)

Hareket Yeri

Kırkağaç çıkışlı

Fiyata Dahil Hizmetlerimiz

 • Programda Belirtilen Gezi ve Ziyaretler
 • İSTANBUL-LEFKOŞE & LEFKOŞE İSTANBUL UÇAK BİLETLERİ
 • 4 Yıldızlı Otellerde 2 Gece Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği
 • Lüx Otobüs
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Otel Ekstraları
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Yemeklerde ve Molalarda Alınacak İçecekler
Seyahat Rotası

1. GünİZMİR-LEFKOŞE – GİRNE

1.00’da Ercan Havalimanında tüm yolcularımızın karşılanması. Ardından Lefkoşa’ya hareket. Gezimize ilk olarak Barbarlık Müzesini gezerek başlıyoruz. Müze ziyaretimiz sonrası Yeşil Hat gezisi ve sonrasında Girne Kapısı, Kıbrıs Mevlevihanesi, Venedik Sütunu, Lokmacı Sınır Kapısı, Büyük Han ve Selimiye Camileri ziyaretini yapıyoruz. Arasta bölgesinde serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma Arap Ahmet Mahallesine hareket ve Arap Ahmet Camini ve Haziresini ziyaret. Eski Osmanlı evlerinin bulunduğu sokakta ilerleyerek Yiğitler Burcu Parkının gezilmesi ve Rum tarafının seyri. Girne’ye hareket Yolumuz üzerinde bulunan 381 Şehidimizin bulunduğu Boğaz Şehitliğini ziyaret edilmesi. Ardından otelimize hareket akşam yemeği ve konaklama.

2. GünGİRNE

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası Girne turu için otelimizden hareket. İlk durağımız Alsancak Bölgesi. 1974 yılında Adaya ilk çıkarma yaptığımız plaj ve burada şehit olan askerlerimize ait olan şehitlik ziyareti sonrası, Rumların Türklere karşı kullandığı silahların sergilendiği açık hava savaş müzesi gezisi sonrası, Çatalköy bölgesine hareket ediyoruz. Burada Hz.Osman’ın Hilafeti döneminde şehit düşen 7 adet sahabe efendilerimizin türbesinin bulunduğu Hz.Ömer türbesini ziyaret ediyoruz. Buradan Beylerbeyi bölgesine geçiyor ve Bellepais Manastırını gezip tekrar şehir merkezine dönüyoruz. Sonrası Ağa Cafer Paşa Cami ve türbesini ziyaret ediyoruz. Girne Marina ve kordon boyu gezileri sonrası burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

3. GünGİRNE / GAZİMAĞUSA / İSTANBUL veya İZMİR

Otelimizde alacağımız açıkbüfe sabah kahvaltısı sonrası 09.30 Gazimağusa’ya hareket olumuz üzerinde Atlılar, Muratağa ve Sandallar köylerine uğrayıp1974 yılında Rumların vahşice katlettiği köyleri ve toplu mezarları ziyaret ediyoruz. Buradan Aziz Barnabas Manastırına geçip Barnabas’ın ilginç hikayesini dinliyoruz Hayalet Şehir olarak bilinen Kapalı Maraş bölgesini otobüsten panoramik geziyoruz. Ardından şehir merkezine geçip Adanın en güzel gotik eserlerinden birisi olan Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal Zindanı, 28 Çelebi Mehmet Türbesi, Sinan Paşa Cami gezileri sonrası kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Serbest zaman sonrası 17.00 ’de Ercan Havalimanına hareket edip turumuzu burada sonlandırıyoruz

Fotoğraflar

Proceed Booking