DOĞU ANADOLU TURU 7gece-8gün

0
Price
From0 TL
Price
From0 TL
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

310

Neden Özdemirler Turizm?

 • Kolay Ödeme Seçenekleri
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Özel Turlar ve Hizmetler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

7 Gece 8 Günlük
Availability : 1 haftalık
Kırkağaç çıkışlı
İlk durağımız Sivas olacak
Min Age : 8+

Değerli misafirlerimiz, Doğu gezilerimizin bilgi ve Rezervasyonu için bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyahatler Dileriz.

                               logo

Tur Detayları
SİVAS, ERZİNCAN, ERZURUM, SARIKAMIŞ, KARS, IĞDIR, DOĞUBEYAZIT, MURADİYE, VAN, AKDAMAR ADASI, TATVAN, BİTLİS, MUŞ, BİNGÖL, ELAZIĞ, MALATYA, DARENDE, KAYSERİ, ÜRGÜP, AVANOS, NEVŞEHİR. 
Otobüslerimiz kendi araçlarımız olup son modeldir, rahat ve konforlu yolculuklar siz sayın misafirlerimizi bekliyor, turlarımızda Profosyonel Kokartlı Tur Rehberlerimizle birlikte eğlenceli turlarımızla…Özdemirler ile Huzur ve Güvenle Seyahat Adresiniz, 1968’den Günümüze 

Hareket Yeri

Kırkağaç / Manisa

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Özdemirler Faran Turizm Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • 6 Gece Lüx Otellerde Konaklama
 • 6 Açık Büfe Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Araç İçi İnternet

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Krater Gölü Ulaşım Ücreti
 • Öğle Yemekleri
 • Van Gölü Tekne Turu
Seyahat Rotası

1. GünÇıkış

Belirlenen günlerde 12:00 ile 13:00 saatleri arasında ilçemiz KIRKAĞAÇ’tan hareket ediyoruz. Uşak, Afyon, Ankara üzeri olağan molalarımızı vererek Sivas’a ulaşıyoruz.

2. GünSivas-Erzincan

Sivas’ta Atatürk Kongre binası, Gök Medrese, Eğri Köprü, Ulu Camii, Şifaiye Medresesi, İzzettin Keykavus türbesi ziyaretimiz ve ardından takriben 2.5 saatlik bir yolculuğumuzun ardından Erzincan’a ulaşıyoruz . Can Erzincan’da ilk durağımız olan Bakırcılar çarşısı gezintimiz ve alışveriş için kısa bir molanın ardından üzeri açılan Cami’yi ve Terzi Baba Külliyesini ziyaret ediyoruz, akşamına otel konaklaması (akşam yemeği şirketimize aittir)

3. GünErzurum – Sarıkamış

Sabah açıkbüfe kahvaltımızı aldıktan sonra 2 saatlik bir yolculuğumuzun ardından Erzurum’a ulaşıyoruz, ilk ziyaret yerimiz olan Çifte minareli medrese, Üç Kümbetler, Palandöken(panoramik), Yakutiye Medresesi, Erzurum Kalesi, Nene Hatun, Ulu Camii, Rüstempaşa Bedesteni, ardından 1,5 saatlik yolculuk sonrası Sarıkamış Şehitlikliğine ulaşıyoruz ziyaretimizi tamamladıktan akşam yemeğimizi (bize ait) yedikten sonra otelimize istirate geçiyoruz..

4. GünKars, Iğdır, Doğubeyazıt)

Sabah otelimizden açıkbüfe kahvaltımızı aldıktan sonra yarım saatlik yol katederek Kars’a ulaşıyoruz…Kars Müzesi ziyaretimiz, Fethiye Camii, Kars Kalesi ve Ermeni sınırındaki anı harabelerini ziyaret ederek Ermenilerin yaşadığı o bölgeyi kuşbakışı seyrediyoruz…2 saatlik yolculuğumuz sonrası Iğdır’a ulaşarak Iğdır Şehitliğini ziyaret ediyoruz.. Iğdır’ın meşhur yemeği olan Bozbaş Kebabı’nı öğlen alıyoruz(extra), yemeğimizin ardından 1 saatlik yolculuğun ardından Doğubeyazıt’a ulaşıyoruz. İshakpaşa Sarayı ve Ani Baba Türbesini ziyaret ederek, İran sınırımızda bulunan Gürbulak sınır kapısına geçerek hatıra fotoğrafı çekildikten sonra, İran’dan gelen eşyaların olduğu pazarı dolaştıktan sonra akşam yemeğimizi(şirketimize ait) aldıktan sonra otelimize yerleşip istirhate çekiliyoruz…

5. GünMuradiye-Van-Gevaş-Van Gölü-Tatvan-Bitlis)

6 .GünMuş-Bingöl-Elazığ

Bitlis’te ki otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra 1.5 saatlik yolculuk sonrası Muş’a ulaşıyoruz ve Muş’ta panoramik bir gezintinin ardından, 1.5 saatlik bir yolculuk sonrası Bingöl’e ulaşıyoruz öğle yemeğimizi burada yiyerek, kısa bir şehir turunun ardından yine 2 saatlik yolculuk sonrası Elazığ’a ulaşıyoruz ve buradaki ziyaret yerlerimiz de sırasıyla, Harput, Evliyalar Kabirleri, Elazığ kapalı çarşısında alışveriş molasının ardından otelimize geçerek akşam yemeğimizi(bize ait) alarak istirhate geçiyoruz

7. GünMalatya-Darende-Kayseri

Elazığ’da ki otelimizde sabah kahvaltımızı alarak 1,5 saat sonra Malatya’ya geçiyoruz, Battal Gazi ve Mumyalar Müzesi ziyareti, İnönü Meydanı, Kemerli Camii, Kayısı Pazarı, Eaki Malatya ve Kumandan Türbesi ziyaretimiz sonrası, 1 saatlik yolculukla Darende’ye ulaşıyoruz, burada Somuncu Baba ve Türbesini ziyaretimizin ardından, Kayseri’ye geçerek Unat Camii ve Külliyesi, Erciyes(panoramik) sonrası otelimize geçerek akşam yemeğimizi alıp dinleniyoruz.

8. GünKayseri-Ürgüp-Avanos-Nevşehir

Sabah açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Kayseri turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz….Kayseri Kalesi, Ali Dağı, Yeraltı Şehri, Şems-i Teebrizi ziyareti ve Kayseri’nin meşhur Pastırma – Sucuk alışverişi serbest zaman, Avanos Aşıklar Köprüsü, Ürgüp Panoramik şehir turu, sütle kavrulmuş meşhur kabak çekirdeği alışverişi, Uç Hisar Panoramik Turu, zamana göre Göreme açık hava müzesi gezintisi ve akşam 20:00 sularında ev yoluna doğru dönüşe geçiyoruz ve sabah saatlerinde evlerimize ulaşarak birdaha ki ÖZDEMİRLER YURTİÇİ turlarımızda görüşebilmek umuduyla vedalaşıyoruz..

Not: Şirket olarak bulunduğumuz her turun başında yol Güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki, Profosyonel Kokartlı Tur Rehberimize ve şirket sahibi olarak biz ÖZDEMİRLER’e aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

Fotoğraflar

Proceed Booking