Bursa Turumuz

0
Price
Price
İsminiz *
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

213

Neden Özdemirler Turizm?

  • Kolay Ödeme Seçenekleri
  • 24/7 Müşteri Hizmetleri
  • Özel Turlar ve Hizmetler
  • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yardıma mı ihtiyacınız var?

“1968’den bugüne huzur ve güvenle”
Özdemirler Turizm

0538 576 23 52

iletisim@ozdemirlerturizm.com

Günübirlik tur
Kırkağaç çıkışlı
Bursa
Min Age : 40
Max People : 50

Değerli misafirlerimiz, BURSA gezilerimizin bilgi ve Rezervasyonu için bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyahatler Dileriz.

                               logo

Tur Detayları :

 BURSA  GEZİMİZ’de  İLK  OLARAK  SABAH  NAMAZI  İÇİN  BURSA’NIN  SİMGELERİNDEN  BİRİ  OLAN  ULU  CAMİİ’de NAMAZIMIZI KILDIKTAN SONRA,  KOKARTLI REHBERİMİZLE BİRLİKTE, EMİRSULTAN HZ.ZİYARETİ  Ve  KAHVALTIYA KINALI  KAR  FİLMİNİN  ÇEKİLMİŞ  OLDUĞU   CUMALI KIZIK  KÖYÜNDE KONAK’ta SERPME KAHVALTIMIZI ALIP ÇAYLARIMIZI  YUDUMLADIKTAN SONRA, BURSA  TEPESİNE  HAKİM  BİR  SIRTTA  BULUNAN  OSMANLI  MİMARİSİNİN  EN  BAŞTA  GELEN  YAPITLARINDAN  BİRİ  OLAN   1419  YILINDA  TERS   ”T”  ŞEKLİNDE  YAPILMIŞ  OLAN  YEŞİL   CAMİİ   ZİYARETİ  Ve   YEŞİL  TÜRBE  ZİYARETİ,    YİNE KENTE  HAKİM  BİR  TEPE  ÜZERİNDE  KURULU  OLAN  MEŞHUR  TOPHANE  PARKININ  İÇİNDE  BULUNAN  OSMANLI  DEVLETİMİZİN  KURUCUSU  OLAN  OSMAN  GAZİNİN  TÜRBESİNİ  Ve  OĞLU  ORHAN  GAZİNİN  TÜRBELERİNİ  ZİYARET  EDİYORUZ..  YİNE  TOPHANE  PARKI  İÇİNDE  BULUNAN  1904  YILINDA  YAPILAN  MEŞHUR TARİHİ  SAAT  KULESİNİ  GÖRÜP,  ORADAN  BURSA’ya HAKİM  OLAN  BU  TEPEDEN  BURSA’YI  ÇAYLARIMIZI  YUDUMLARKEN KUŞBAKIŞI  SEYREDİP FOTOĞRAF MOLASININ ARDINDAN  ULUDAĞ’a ÇIKIYORUZ  AKŞAM ULUDAĞ İNİŞİ VAKTİMİZ OLUR İSE KAPALI ÇARŞI ALIŞVERİŞİ,  SUSURLUK  ÜZERİ  EVLERİMİZE  DÖNÜŞ  YAPIYORUZ…Ve BİR DAHAKİ TURLARIMIZDA BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ.

Not: Şirket olarak bulunduğumuz her turun başında yol Güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki, Profosyonel Kokartlı Tur Rehberimize ve şirket sahibi olarak biz ÖZDEMİRLER’e aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

Hareket Saati :

23:30 – 24:00  İlçemiz Kırkağaç’tan çıkış

Ücrete dahil olan hizmetler :

  • Yeni otobüsümüzle araç içi ikramlar
  • Araç içi internet keyfi + uydu vs
  • Profosyonel kokartlı rehber ve Özdemirler refakati
  • Gidiş-dönüş otobüs ve rehberlik ücreti

Ücrete dahil olmayan hizmetler :

  • Şahsi extra harcamalar
  • Sabah - Öğlen ve Akşam yemekleri
Fotoğraflar :

Proceed Booking