UMRE Organizasyonu, başlı başına bilgi, tecrübe ve koordinasyon gerektiren özel bir planlamadır. Bu Organizasyon diğer seyahatlerden farklı olarak, UMRE amacı ile birlikte yola çıkılan misafirlerimize ilk andan son dakikaya kadar her adımda yardımcı olmayı, sürekli bilgi aktarımını ve bu konuda ihtisaslaşmış olmayı gerektiren özel bir seyahattir.  ÖZDEMİRLER FARAN , 54  yıldır HAC ve UMRE Proğramları düzenleyen A grubu 4136 nolu Seyahat Acentası olarak, Umre yolcularımızı:
               Öncelikle Allah’ın misafirleri olarak görüyor, Allah (cc) misafirlerine hizmet etmeyi şeref sayıyoruz. Her birini birbirinden değerli değerli emanetler olarak algıladığımız yolcularımızın rahat ve huzur içinde ve yalnızca ibadetlerine odaklanmalarını sağlayacak şekilde ağırlamayı temel sorumluluğumuz olarak görüyoruz. 
             UMRE ibadetinin yerine getirilmesinde bilgi ve rehberliğin önemini biliyor, yolculuk öncesi eğitim ve bilgilendirme, yolculuk sırasında ise rehberlik ve tüm soru ve sorunlarınıza yardımcı olacak şekilde herbiri kendi alanında son derece tecrübeli ekibimiz ve din görevlilerimiz ile birlikte seyahat ediyoruz.                                                                       
               UMRE ibadetini tam olarak yapabilmeniz ve ibadetiniz ile ilgili seyahatin her aşamasında ve her anında yanınızda olmak için tüm ekibimiz ile birlikte Umre’ye üzere belirlediğimiz tarihler dışında münferit veya küçük gruplar için UMRE proğramları düzenlemiyoruz. Umrecilerimizi merkez ilçelerimizden kendi otobüslerimizle alıyor, İzmir havaalanından uçurmaya çalışıyor ve dönüş tarihinde yine aldığımız yerlere teslim ediyoruz.Umre fiyatlarımızın rekabet edilebilir fiyatlar olması için uçak, otel, yemek ve hizmet kalitesinden asla taviz vermiyoruz.                                                                                                         
              Yolcularımızı özellikle, Medine veya Cidde havalimanlarından başka havalimanlarına asla indirmiyoruz, çünkü amacımız Umrecilerimize rahat ve huzurlu bir yolculuk olanağı tanımak. Umre proğramlarımızın katagorilerine göre konaklanabilecek en iyi otelleri seçiyor, Mescid-i  Nebevi ve Harem-i  Şerif’e en rahat ulaşımı sağlamaya gayret ediyoruz. Proğramlarımızda belirtilen otellerden farklı otellerde hiçbir şekilde konaklamıyoruz.                                                           
 HER YIL OLDUĞU GİBİ, İLK GÜNDEN BUGÜNE KADAR HER ORGANİZASYONUMUZDA GÖSTERDİĞİMİZ TİTİZLİKTEN ve KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN VAZGEÇMİYOR, SİZLERİ DE HUZURLU ve GÜVENLİ BİR UMRE’YE DAVET EDİYORUZ.
               ÖZDEMİRLER Kuruluşundan 1968’den bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Saygı ve Sevgilerimizle…
MEKKE-İ MÜKERREMEDE YENİ UMRE SEZONUNDAKİ MAHPES BÖLGESİNDE BULUNAN EKONOMİK 5* OTELİMİZ AÇIKBÜFE YEMEKLİ
”ÖZDEMİRLER 1968’den BUGÜNLERE, HUZUR ve GÜVENLE, KALİTELİ HİZMETİN ADI.”

Bir Cevap bırakın

Proceed Booking