”1968’den Günümüze Hac ve Umre’de Tek İsim, Huzur ve Güvenle”
*  HAC’ca gidecek Hacı adayları talep çoklugu ve Suudi Arabistan tarafından uygulanan belirli kota nedeni ile kura sonucu belirlenmektedir.
*  Öncelikle İl veya İlçe Müftülüklerine ön kayıt yaptırınız. Geçmis yıllarda kayıt yaptırıp kazanamamış iseniz kaydınız otomatik olarak her yıl yenilenecektir.
*  Hac Kura sonuçları açıklanınca web sitemizdeki HAC KURA SORGULAMA bölümünden TC Kimlik numaranız ile kura durumunuzu öğreniniz.
*  Kura sonucu Hac’ca gitmeye hak kazanmadıysanız farklı yollar ile Hac’ca gitme şansınız yoktur.  KESİNLİKLE o yollara başvurmayı denemeyiniz!!!
*  Kazandıysanız kura için kayıt yaptırdığınız Müftülükten yada İnternet üzerinden Hac Kayıt Belgenizi alabilirsiniz. Bu aşamada hangi Organizasyona kayıt yaptıracağınıza karar vermelisiniz. Kura sonucu HAC’ca gitmeye hak kazandıysanız, seçeceğiniz Seyahat Acentasının yetkili olup olmadığını Müftülüklerden ve TÜRSAB tarafından Gazetelere verilen ilanlardan kontrol ediniz. örnğ. FARAN TURİZM – ÖZDEMİRLER gibi köklü bir Acenta olmasına dikkat ediniz.
*  İlinizde veya bulunduğunuz İlçenizde, ÖZDEMİRLER FARAN TURİZM tarafından kayıt yapılıyorsa ÖZDEMİRLER ile Hac’ca gitmiş olan Hacı’lar çoktur. Çevrenizde daha önce Hac’ca gitmiş kişiler ile konuşup (1968 Yılından Bugüne Hizmet veren, ÖZDEMİRLER) hakkında mutlaka bilgi alınız.
*  İllerde Diyanet İsleri Başkanlığı ve Seyahat Acentalarının yapacakları kayıtlar sayı olarak bellidir. Karar aşamanızda gecikmeyiniz.
*  İlçenizde size en yakın ÖZDEMİRLER FARAN TURİZM kayıt merkezlerinden bilgi alınız. Karar verdiyseniz Hac kayıt belgeniz ile en yakın KIRKAĞAÇ’ta ÖZDEMİRLER FARAN TURİZM kayıt merkezine başvurunuz.
*  İlinizde veya İlçenizde yetkili ÖZDEMİRLER FARAN TURİZM Kayıt Merkezi yoksa ve ÖZDEMİRLER ile Hacc’a Gitmek istiyorsanız…..???  Bizleri aramanız sizlerin menfaatinize olacaktır.

Proceed Booking